CSO Sigma

Centrum Szkolenia Operatorów SIGMA

Centrum Szkolenia Operatorów SIGMA ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie w jednym z najlepszych ośrodków szkoleniowych w kraju.

Działamy na rynku od 2011 roku. Wysoką jakość szkoleń zapewni Państwu wysoce wykwalifikowana kadra instruktorów z wieloletnim doświadczeniem zarówno jako instruktorzy oraz operatorzy maszyn budowlanych. Dzięki temu będziemy mogli przekazać Państwo nie tylko wiedzę teoretyczną ale również praktyczną.

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób, które zainteresowane są uzyskaniem uprawnień i kwalifikacji w zawodzie operatora maszyn robót budowlanych i drogowych w pełnym zakresie.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą wykładowców i instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń na teranie całego kraju. Nasi wykładowcy i instruktorzy to również operatorzy, którzy odpowiedzą na każde nurtujące was pytanie.

Posiadamy odpowiednio przygotowane sale do zajęć dydaktycznych wyposażona w niezbędna pomoce naukowe oraz poligon do zajęć praktycznych.

Naszą misją jest dostarczenie klientom profesjonalnych szkoleń dla operatorów maszyn budowlanych, odpowiadających najwyższym standardom.

Centrum Szkolenia Operatorów SIGMA posiada certyfikaty jakości oraz przewidziane prawem zezwolenie na prowadzenie szkoleń we wszystkich specjalnościach, nadane przez Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

POTWIERDZENIE NR: NC-160-124/01/10

Najlepsze warunki szkoleniowe zapewni Państwu:

  • Wykwalifikowana kadra instruktorów
  • Własne sale szkoleniowe
  • Własne maszyny do zajęć praktycznych
  • Materiały szkoleniowe - z bazą przykładowych pytań egzaminacyjnych

Kontakt

Centrum Szkolenia Operatorów SIGMA

ul. Warszawska 54

05-310 Kałuszyn

 

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt. 10:00 - 18:00

Serdecznie Zapraszamy!

Informacja i zapisy:
+ 48 797 130 787 - Mateusz
+ 48 797 130 797  - Artur

+ 48 797 130 767 - BIURO

kontakt@cso-sigma.pl

Zadaj pytanie
© 2024 Sigma - Centrum Szkolenia Operatorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.